Categories
Recent Comments
  • No Comments Found
Sponsors
» İsmail Saymaz, Kılıçdaroğlu ve Nebati'nin uçakta görüştüğünü açıkladı?
Halktv.com.tr yazarı İsmail Saymaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ABD'den aynı uçakla dönen Maliye ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin aralarında tek bir selamlamayla görüşmediğini yazdı. Kayıt ol

Bugünkü köşe yazısında Halktv.com.tr yaratıcısı İsmail Saymaz, ABD'den döndükten sonra aynı uçakla Türkiye'ye dönen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Maliye ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin söz alıp almadığını sordu.

Saymaz, "Kılıçdaroğlu ve Nebati uçakta konuştu mu?" yazısında Başlık kısmında ise iki isim arasında diyalog olmadığını kaydetti. Saymaz'a göre Kılıçdaroğlu ve Nabati birbirlerini basitçe selamladılar.

Saymaz'ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Maliye ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati Perşembe akşamı Washington'dan kalkan uçakla Türkiye'ye döndü.

Kılıçdaroğlu 1A, Nabati 1J koltuğunda seyahat etti.

Ara sıra araba kullanırken konuşmaları çok garipti.

Evet, sana açıklayacağım.

Kılıçdaroğlu ve Nebati uçağa binerken birbirlerini selamladılar.

Ancak aralarında herhangi bir diyalog gerçekleşmedi.

Uçak İstanbul'a inip yolcular ayrıldıktan sonra Kılıçdaroğlu, yanında Nabati'nin eşi olduğu için yer açmak için harekete geçti. Ancak Nebati, "Lütfen önce gelin Sayın Başkan" diyerek Kılıçdaroğlu'na öncelik verdi. İki siyasetçi birbirlerine teşekkür ettikten sonra uçaktan indi."

Neden BirDay?

Tarafsız bir gazete olarak amacımız, gerçeği bireye getirerek ülke içinde gerçek bir yerel demokrasi ve özgürlük iklimi oluşturmaya yardımcı olmaktır. Bu nedenle abonelik gelirini daha iyi gazetecilik oluşturmak ve okuyucularımıza daha kaliteli ve güvenilir bilgiler sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü artık cari hesabını şişirmemiz gereken bir patronumuz yok; Öyle değil.

Bundan sonra da aynı görev bilinciyle yolculuğumuza devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize eşlik etmek ve bir günü kaçırmamak Bugün BirGün'e abone olun.

Bir gün; seninle güçlü, seninle özgür!

Destek BirGün

Yeni model videolar için YouTube kanalımıza abone olun