Categories
Recent Comments
  • No Comments Found
Sponsors
» Vekili ile gerçekten evim olup olmadığını tartışan bir emekli varsa ben varım, diğer durumlarda yokum. » Erzurum'dan Haberler
Erzurum Erzurum'un Yakutiye ilçesinde esnafı ziyaret eden AK Parti Milletvekili İbrahim Aydemir ile görüşen Eyüp Dizlek isimli emekli vatandaş, "Gerçekten yurdum olsa, hatta vatanım olsa, gerçekten bir vatanım olsa. bayrak, ben varım; yoksa ben yokum."

17 Ekim 2022 Pazartesi 10:34 Erzurum

Erzurum'un Yakutiye ilçesinde esnafı ziyaret eden AK Milletvekili İbrahim Aydemir ile görüşen Eyüp Dizlek isimli emekli vatandaş, "Vatanım bile olsa, vatanım olsa, gerçekten bayrağım olsa, Ben varım; yoksa ben yokum."

AK Parti Milletvekili Erzurum İbrahim Aydemir ile yaptığı diyalogda özgürlük, bağımsızlık ve vatan, bayrak gibi fikirlerin Türk milleti için çok önemli olduğunu vurgulayan Erzurum – Eyüp Dizlek, “Emekliyim, yedikten sonra 1 kilo yiyorum. BT. Ayda dört kilo et yemiyorum, Suriyeliyim, Iraklıyım, "Libyalı gibi olmak istemiyorum, Afgan gibi. Neden? Gerçekten bir vatanım varsa, bir tarım ülkesi, bayrak. Benim evim yok, varım yoksa yok. Ben olmamın bir anlamı yok” dedi. Kaynak: İHA'lar

Diyadinnet'ten en son haberleri paylaşın. Ayrıca AK Kutlama, Erzurum, İbrahim Aydemir, Yakutiye ve tüm Erzurum'dan siyasi haberler alın.

Anadolu Ajansı (AA), İHLAS HABER AJNASI (İHA) ile ilgili tüm erzurum haberleri, Diyadinnet.com editörlerinin editoryal müdahalesi olmaksızın ajans kanallarında düzenli olarak yayınlandığı için bu bölümde yer almaktadır. Erzurum Bilgi Alanı'ndaki tüm mesajların meşru alıcıları raporlama yapan şirketlerdir.