• Sesli Chat

    Sesli-Chat.Net Sitesinin Güzel Insanlari Sesli Chat Sitemize Hos Geldiniz

Anasayfa » Sesli Chat Haberi » Seslichat Com Uzantısı Önemi

Seslichat Com Uzantısı Önemi

Seslichat Com Uzantısı ÖnemiSeslichat Com Uzantısı ve Önemi
Merhabalar, değerli sohbet sevenler ve seslichat site sahipleri.
Eğer bir sesli Chat web sitesi acmaya karar verdiyseniz, Domain alırken web sitenizin ismi ve uzantısına cok dikkat etmeniz gerekiyor.
Google, Bing ve Yandex gibi büyük arama motorlarında ön sıralarda görünmek istiyorsanız, alacağınız web sitesi seslichat ile başlamalı ve com uzantılı olması gerekiyor.
Büyük arama motorları site ismine ve uzantısına çok dikkat ediyor. Bunun çok faydası olduğunu görmekteyiz.
Örnek verecek olursak ne-nerede.com sitesi 15 yıldır seslichat sunuyor, üzülerek söyleyimki Domain seslichat ile başlamadığından dolayı hep arama motorlarinda geri planda kaldı.

Neden Seslichat Com Uzantısı ve Önemi

Eğer bunun gerekcelerini sıralıyacak olursak, düşünün bir araba firması BMW çıkardığı arabanın markasını tanıtması için web sitesini açıyor.
Bizlerde sesli Chat açacak olursak, sesli Chat ile ilgili olması gerekiyor. Bir anahtarcı Domain uzantısında anahtar kelimesini geçmese arama motoru nerden bilecek bunun bir anahtarcı olduğunu.

Önemli olan bir nokta daha var oda ülke uzantısı. Örneğin seslichat.com uluslar arasıdır. Seslichat.de Almanyada ön plana çıkar. Seslichat.com.tr türkiyede ön plana çıkar. Kısacası alacağınız Domain birincisi hangi konu ile alakalı acacaksanız onun ismi, ikincisi Domain uzantısı, üçüncü husus ise ülke uzantısı.

Eğer bunların üçünü uygulayıp alırsanız ve inaninki Google, yandex ve bing gibi büyük arama motorları size öncelik tanıyacaktır.

Yorum Yap

İkonları Kapat
11b.gif 12b.gif 13b.gif 14b.gif 15b.gif 16b.gif 17b.gif 18b.gif 22e.gif 24e.gif 25e.png 26e.png 27e.gif 28e.png 31b.gif 32b.gif 34b.png 35b.png 36b.gif 37b.gif 38b.gif 42e.gif 43e.gif 44e.gif 45e.png 47e.gif 51b.png 52b.gif 53b.gif 54b.gif 55b.gif 56b.png 57b.gif 58b.gif
Bay Bayan
sesli İcon Seç
sohbet İcon Seç